e-RFx / e-İhale

Dünya çapında 40 ülkede faaliyet gösteren ve büyük bir kısmı sektör lideri olan 300’den fazla firmanın tercih ettiği e-RFx / e-İhale modüllerimiz ile çok kısa sürede ciddi zaman ve maliyet tasarrufları sağlayabilirsiniz.

Yüksek teknoloji altyapısı, kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile sonuçları kanıtlanmış web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunduğumuz e-RFx / e-ihale modüllerimiz üzerinden, hiçbir kurulum maliyetine katlanmadan; potansiyel tedarikçilerinizi e-RFI (e-bilgi toplama) modülü ile belirleyebilir, seçmiş olduğunuz potansiyel tedarikçilerinizden e-RFQ (e-teklif toplama) modülü ile ön fiyat tekliflerini alabilir, “e-açık eksiltme” ihalesi oluşturabilir ve “sözleşme yönetimi” ile de tedarikçilerinizle yapacağınız sözleşmelerinizin yönetilmesine kadar olan tüm süreçleri, platformumuzun “kesintisiz e-süreç entegrasyonu” özelliği sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

e-RFx ve e-İhale Modüllerimizin Sağladığı Başlıca Faydalar Nelerdir?

  • Satınalma maliyetinizi düşürürsünüz. e-RFx / e-İhale modülümüzü kullanarak ciddi maliyet avantajları yakalayabilir, tedarikçiler arasındaki rekabeti arttırarak firmanızın karlılığına doğrudan ve iyileştirici bir etki yapabilir ve tedarikçileriniz ile imzalayacağınız sözleşmelerinizde size en uygun şartları sağlayabilirsiniz.
  • Şeffaf ve sürekli raporlanabilir bir satınalma sürecine sahip olursunuz. Satınalma sürecinizi daha şeffaf bir ortamda yürüterek; hangi aşamada olduğu, nasıl sonuçlandığı ve bu sonuçlar ile ilgili verilere detaylı olarak ve istediğiniz zaman ulaşırsınız, geriye dönük analiz yapabilirsiniz.
  • Tedarikçi ağınızı genişleterek, rekabeti arttırırsınız. Türkiye ve dünya genelinde faaliyet gösteren ve veritabanımızda bulunan firmalar ile tedarikçi veritabanınızı genişletebilir, bu firmaları e-RFx / e-ihale işlemlerinize davet ederek rekabeti arttırabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
  • Stratejik planlama ve satınalma uygulamaları için zaman kazanırsınız. Periyodik veya anlık satınalmalarınızı e-RFx / e-İhale modüllerimiz üzerinden gerçekleştirerek; geleneksel satınalma sürecinin gerektirdiği zaman kaybının önüne geçer, tedarikçi tabanınızı genişletme çabalarınıza ve mevcut tedarikçileriniz ile olan iliksilerinizi geliştirmeye daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
  • Tedarikçilerinizi farklı kriterlere göre değerlendirebilir ve seçebilirsiniz. Tedarikçilerinizi salt sunmuş oldukları fiyat bazında değil, aynı zamanda, teslim süreleri, ödeme şekilleri ve vadeleri, v.b. farklı kriterler bazında da değerlendirebilir ve karar verebilirsiniz.
  • Tedarikçileriniz ile kurduğunuz adil ve şeffaf ilişkilerinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz. e-RFX / e-İhale modüllerimiz üzerinden gerçekleştireceğiniz bilgi ve teklif toplama işlemlerinden, ihale açma ve sonlandırma sürecine kadar olan döngü içinde tedarikçileriniz, eşit şartlarda tekliflerini sunabildiklerini ve bu tekliflerin şeffaf bir ortamda adil olarak değerlendirildiğini görür. Böylece, güven ortamının olduğu sağlıklı ve süreklilik arz eden tedarikçi ilişkileri kurabilme olanağına sahip olabilirsiniz.

ALICI FİRMA DEMO TALEBİ

Sistemimize kayıt olmanız durumunda; aşağıdaki formu doldururken bize aktardığınız kişisel veriler, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’nde yer alan esaslar çerçevesinde, Veri Koruma Mevzuatında öngörülen sınırlar dahilinde, şirketimiz ve şirketimizin farklı tüzel kişiliğe sahip yerel ve global şirketleri, bağlı iştirakleri ve bir hizmet sözleşmesi vasıtasıyla hizmet satın aldığı gizlilik yükümlülüğü bulunan veri işleyen konumundaki hizmet sağlayıcıları tarafından kaydedilebilecek, hizmet verdiği kullanıcıları tarafından kullanılabilecek, şirketimizin faaliyetlerini etkin şekilde yürütebilmek için kullanmakta olduğu otomatik veri işleme sistemlerinde kaydedilebilecek, işlenebilecek ve ilgili kişilerin aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza vermekte olduğu açık rızası dahilinde yurt dışına aktarılacaktır. Kişisel verileriniz yukarıda sayılanlar dışındaki üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa edilmeyecektir. Formu doldurup başvuruyu tamamladığınız takdirde, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okumuş olduğunuzu ve şirketimiz tarafından verilerinizin işlenme esasları hakkında Veri Koruma Mevzuatı’na uygun şekilde aydınlatıldığınızı ve yukarıda bahsedilen hususlara ilişkin açık rızanızın bulunduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.

Tasarım ve Uygulama