e-Satınalma

“Kesintisiz e-süreç entegrasyonu” çerçevesinde, mevcut kurumsal kaynak planlama (ERP) sisteminiz ile platformumuzu birleştirebilir, mal ve hizmet alım sürecinizin tedarikçilerinizle yapmış olduğunuz sözleşmelerdeki fiyatlara/şartlara uygun şekilde gerçekleşmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

e-Bilgi toplama, e-teklif toplama, e-ihale, sözleşme yönetimi gibi fonksiyonları barındıran ve web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunmuş olduğumuz platformumuz, firmanızın mevcut ERP tabanlı satınalma sistemine entegre edilerek; kritik öneme sahip satınalma döngünüzün her aşaması kontrol altına alınabilir ve ilgili departman bazında takibi kolayca gerçekleştirebilir. Yüksek teknoloji altyapısı, kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile sonuçları kanıtlanmış web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunduğumuz platformumuz üzerinden, hiçbir kurulum maliyetine katlanmadan; potansiyel tedarikçilerinizi “e-bilgi toplama” aracı ile belirleyebilir, seçmiş olduğunuz potansiyel tedarikçilerinizden “e-teklif toplama” yolu ile ön fiyat tekliflerini alabilir, “e-açık eksiltme” ihalesi oluşturabilir ve “sözleşme yönetimi” ile de tedarikçilerinizle yapacağınız sözleşmelerinizin yönetilmesine kadar olan tüm süreçleri, platformumuzun “kesintisiz e-süreç entegrasyonu” özelliği sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

e-Satınalma Sisteminin Sağladığı Başlıca Faydalar Nelerdir?

  • Satınalma etkinliği ve zaman tasarrufu sağlarsınız. Satınalma döngünüz içinde gerçekleşen harcamalarınızı en ince detayına kadar kontrol altına alabilir, zaman kaybettiren evrak sirkülasyonunuzu elektronik ortama aktararak süreci çok ciddi şekilde iyileştirebilirsiniz.
  • Firmanızın ihtiyaçları bazında kişiselleştirme yapabilirsiniz. e-Satınalma platformumuzu firmanızın satınalma stratejileri ve davranışları bazında özel olarak tasarlayabilir ve yine firmanıza özel raporlama ve onay mekanizmaları ile tüm satınalma surecinizi rahatlıkla yönetebilir ve yönlendirebilirsiniz.
  • Harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Firma çalışanlarınızın ihtiyaçlarını şahıs veya çalıştıkları departmanlar bazında elektronik ortamda toplayabilir, firmanızın merkezi satınalma sinerjisini ön plana çıkararak, çok kısa zaman zarfında, en uygun fiyatlarla/şartlarla satın alımlarınızı gerçekleştirebilir ve alıma konu olan mal veya hizmetlerin fiyatlarını çalışanlarınız için belirleyebilirsiniz. Böylece, hem firma çalışanlarınız teklif toplama ve değerlendirme gibi ilave zaman kaybı yaşamaz, hem de tüm harcamaları kontrol altına alınmış olur.
  • Stratejik planlama ve satınalma uygulamaları için ilave zaman yaratabilirsiniz. Satın alma döngüsü içinde yer alan rutin işlemlerinizi elektronik ortama taşıyarak, satın alma departmanınıza; firmanızın satınalma alışkanlıklarını, süreçlerini ve davranışlarını yeniden tanımlayabilmesi için zaman yaratabilir, tedarikçileriniz ile etkileşiminizi arttırabilir ve firma kaynaklarınızın daha verimli kullanılarak bu süreçten maksimum faydanın elde edilmesini sağlayabilirsiniz.

ALICI FİRMA DEMO TALEBİ

Formu gönderdiğinizde kişisel verilerinize tam erişimimizin olacağını ve tarafımızca saklanacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Tasarım ve Uygulama