e-Satış Yönetimi

Firmanızın, satışa konu olabilecek her türlü varlığını e-Satış yönetimi modülümüz üzerinden, mevcut piyasa koşullarında oluşabilecek en iyi fiyattan kolayca nakde çevirebilirsiniz.

Yüksek teknoloji altyapısı, kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile sonuçları kanıtlanmış web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunduğumuz diğer bir çözümümüz olan e-satış yönetimi modülümüz üzerinden, hiçbir kurulum maliyetine katlanmadan; alıcılarınızı “e-bilgi toplama” aracı ile belirleyebilir, seçmiş olduğunuz potansiyel alıcılarınızdan “e-teklif toplama” yolu ile ön fiyat tekliflerini alabilir, “e-açık artırma” ihalesi oluşturarak maksimum geliri çok kısa zamanda kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

e-Satış Yönetimi Modülümüzün Sağladığı Başlıca Faydalar Nelerdir?

  • Satış fiyatınızı artırırsınız. e-Satış yönetimi modülümüzü kullanarak firmanızın aktifini piyasada, söz konusu aktif için, oluşabilecek en uygun fiyattan nakde çevirebilirsiniz.
  • Ciddi zaman tasarrufu sağlarsınız. Aktiflerinizi e-açık artırma ihale tipiyle dakikalar içinde nakde çevirebilirsiniz.
  • Şeffaf ve raporlanabilir bir satış gerçekleştirebilirsiniz. Satışa konu aktiflerinizin e-açık artırma ihale tipiyle platformumuz üzerinden gerçekleşecek olan şeffaf satış sürecinin her aşaması dilediğiniz zaman raporlanabilir.
  • Satışa konu olan aktifleriniz için, teklif verecek olan alıcı sayısını artırarak, en uygun rekabet koşulunu sağlar ve satış fiyatını yükseltebilirsiniz.

ALICI FİRMA DEMO TALEBİ

Formu gönderdiğinizde kişisel verilerinize tam erişimimizin olacağını ve tarafımızca saklanacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Tasarım ve Uygulama