e-Satış Yönetimi

Firmanızın, satışa konu olabilecek her türlü varlığını e-Satış yönetimi modülümüz üzerinden, mevcut piyasa koşullarında oluşabilecek en iyi fiyattan kolayca nakde çevirebilirsiniz.

Yüksek teknoloji altyapısı, kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile sonuçları kanıtlanmış web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunduğumuz diğer bir çözümümüz olan e-satış yönetimi modülümüz üzerinden, hiçbir kurulum maliyetine katlanmadan; alıcılarınızı “e-bilgi toplama” aracı ile belirleyebilir, seçmiş olduğunuz potansiyel alıcılarınızdan “e-teklif toplama” yolu ile ön fiyat tekliflerini alabilir, “e-açık artırma” ihalesi oluşturarak maksimum geliri çok kısa zamanda kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

e-Satış Yönetimi Modülümüzün Sağladığı Başlıca Faydalar Nelerdir?

  • Satış fiyatınızı artırırsınız. e-Satış yönetimi modülümüzü kullanarak firmanızın aktifini piyasada, söz konusu aktif için, oluşabilecek en uygun fiyattan nakde çevirebilirsiniz.
  • Ciddi zaman tasarrufu sağlarsınız. Aktiflerinizi e-açık artırma ihale tipiyle dakikalar içinde nakde çevirebilirsiniz.
  • Şeffaf ve raporlanabilir bir satış gerçekleştirebilirsiniz. Satışa konu aktiflerinizin e-açık artırma ihale tipiyle platformumuz üzerinden gerçekleşecek olan şeffaf satış sürecinin her aşaması dilediğiniz zaman raporlanabilir.
  • Satışa konu olan aktifleriniz için, teklif verecek olan alıcı sayısını artırarak, en uygun rekabet koşulunu sağlar ve satış fiyatını yükseltebilirsiniz.

ALICI FİRMA DEMO TALEBİ

Sistemimize kayıt olmanız durumunda; aşağıdaki formu doldururken bize aktardığınız kişisel veriler, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’nde yer alan esaslar çerçevesinde, Veri Koruma Mevzuatında öngörülen sınırlar dahilinde, şirketimiz ve şirketimizin farklı tüzel kişiliğe sahip yerel ve global şirketleri, bağlı iştirakleri ve bir hizmet sözleşmesi vasıtasıyla hizmet satın aldığı gizlilik yükümlülüğü bulunan veri işleyen konumundaki hizmet sağlayıcıları tarafından kaydedilebilecek, hizmet verdiği kullanıcıları tarafından kullanılabilecek, şirketimizin faaliyetlerini etkin şekilde yürütebilmek için kullanmakta olduğu otomatik veri işleme sistemlerinde kaydedilebilecek, işlenebilecek ve ilgili kişilerin aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza vermekte olduğu açık rızası dahilinde yurt dışına aktarılacaktır. Kişisel verileriniz yukarıda sayılanlar dışındaki üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa edilmeyecektir. Formu doldurup başvuruyu tamamladığınız takdirde, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okumuş olduğunuzu ve şirketimiz tarafından verilerinizin işlenme esasları hakkında Veri Koruma Mevzuatı’na uygun şekilde aydınlatıldığınızı ve yukarıda bahsedilen hususlara ilişkin açık rızanızın bulunduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.

Tasarım ve Uygulama