Proje Yönetimi

Stratejik satınalma sisteminiz büyüdükçe tüm projelerinizi düzenli bir şekilde takip etmek de oldukça zorlaşabilmektedir. Bu güzel bir zorluk olarak sayılmakla birlikte bir zaman sonra işlemlerinizi tek bir dosya üzerinden takip etmek, görev dağılımlarını yapmak, sorumlulukları tespit etmek ve tasarrufları hesaplamak imkansız hale gelecektir.

Web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunmuş olduğumuz proje yönetimi modülümüz ile projelerinizi ihtiyacınız doğrultusunda kolaylıkla oluşturabilir, yönetebilir ve görev dağılımlarını gerçekleştirdiğiniz projelerinizi güvenle depolayarak takip edebilirsiniz.

Proje Yönetimi Modülümüzün Sağladığı Başlıca Faydalar Nelerdir?

  • Tüm projeleriniz, notlarınız ve eklentileriniz için bulut tabanlı bir deponuz olsun.
  • e-İhale platforrmumuz üzerinden yönetmediğiniz projeleriniz dahil, tüm projelerinizi tek bir işlem panosu üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
  • Görev dağılımlarını ve iş akışlarını daha verimli bir şekilde yönetin ve süresi gelen veya ertelenen işlemlerinizden otomatik anımsatıcılar ile haberdar olun.

ALICI FİRMA DEMO TALEBİ

Formu gönderdiğinizde kişisel verilerinize tam erişimimizin olacağını ve tarafımızca saklanacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Tasarım ve Uygulama