Proje Yönetimi

Stratejik satınalma sisteminiz büyüdükçe tüm projelerinizi düzenli bir şekilde takip etmek de oldukça zorlaşabilmektedir. Bu güzel bir zorluk olarak sayılmakla birlikte bir zaman sonra işlemlerinizi tek bir dosya üzerinden takip etmek, görev dağılımlarını yapmak, sorumlulukları tespit etmek ve tasarrufları hesaplamak imkansız hale gelecektir.

Web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunmuş olduğumuz proje yönetimi modülümüz ile projelerinizi ihtiyacınız doğrultusunda kolaylıkla oluşturabilir, yönetebilir ve görev dağılımlarını gerçekleştirdiğiniz projelerinizi güvenle depolayarak takip edebilirsiniz.

Proje Yönetimi Modülümüzün Sağladığı Başlıca Faydalar Nelerdir?

  • Tüm projeleriniz, notlarınız ve eklentileriniz için bulut tabanlı bir deponuz olsun.
  • e-İhale platforrmumuz üzerinden yönetmediğiniz projeleriniz dahil, tüm projelerinizi tek bir işlem panosu üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
  • Görev dağılımlarını ve iş akışlarını daha verimli bir şekilde yönetin ve süresi gelen veya ertelenen işlemlerinizden otomatik anımsatıcılar ile haberdar olun.

ALICI FİRMA DEMO TALEBİ

Sistemimize kayıt olmanız durumunda; aşağıdaki formu doldururken bize aktardığınız kişisel veriler, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’nde yer alan esaslar çerçevesinde, Veri Koruma Mevzuatında öngörülen sınırlar dahilinde, şirketimiz ve şirketimizin farklı tüzel kişiliğe sahip yerel ve global şirketleri, bağlı iştirakleri ve bir hizmet sözleşmesi vasıtasıyla hizmet satın aldığı gizlilik yükümlülüğü bulunan veri işleyen konumundaki hizmet sağlayıcıları tarafından kaydedilebilecek, hizmet verdiği kullanıcıları tarafından kullanılabilecek, şirketimizin faaliyetlerini etkin şekilde yürütebilmek için kullanmakta olduğu otomatik veri işleme sistemlerinde kaydedilebilecek, işlenebilecek ve ilgili kişilerin aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza vermekte olduğu açık rızası dahilinde yurt dışına aktarılacaktır. Kişisel verileriniz yukarıda sayılanlar dışındaki üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa edilmeyecektir. Formu doldurup başvuruyu tamamladığınız takdirde, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okumuş olduğunuzu ve şirketimiz tarafından verilerinizin işlenme esasları hakkında Veri Koruma Mevzuatı’na uygun şekilde aydınlatıldığınızı ve yukarıda bahsedilen hususlara ilişkin açık rızanızın bulunduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.

Tasarım ve Uygulama