Sözleşme Yönetimi

Firmaların imzaladıkları sözleşmelerin; sayısı, parasal değeri ve önemi, ekonomik küreselleşmenin bir sonucu olan “dış kaynak kullanımı” ve “stratejik ortaklıklar”ın ön plana çıkmasıyla daha da artacaktır.

Web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunmuş olduğumuz sözleşme yönetimi modülümüz ile sözleşmelerinizi isteğinize göre görüntüleyebilir, yönetebilir, düzenleyebilir, denetleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Sözleşme Yönetimi Modülümüzün Sağladığı Başlıca Faydalar Nelerdir?

  • Firmanız bünyesindeki tüm sözleşmeleri elektronik ortamda görebilir ve kontrol edebilirsiniz.
  • Firmanızın iç süreç verimliliklerini arttırabilir ve müşterileriniz, tedarikçileriniz ve bağlı ortaklıklarınızla daha güçlü bir ilişki kurabilirsiniz.
  • Sadece özel yetki verilen firma çalışanlarının, yer ve zaman sınırı olmaksızın, sözleşmelere erişmesini sağlayabilirsiniz.
  • Sözleşmelerde dikkat edilmesi gereken; ödeme tarihi, cezai şartlar veya günü yaklaşan taahhütler, vb. hususların elektronik olarak kullanıcıya hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

ALICI FİRMA DEMO TALEBİ

Sistemimize kayıt olmanız durumunda; aşağıdaki formu doldururken bize aktardığınız kişisel veriler, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’nde yer alan esaslar çerçevesinde, Veri Koruma Mevzuatında öngörülen sınırlar dahilinde, şirketimiz ve şirketimizin farklı tüzel kişiliğe sahip yerel ve global şirketleri, bağlı iştirakleri ve bir hizmet sözleşmesi vasıtasıyla hizmet satın aldığı gizlilik yükümlülüğü bulunan veri işleyen konumundaki hizmet sağlayıcıları tarafından kaydedilebilecek, hizmet verdiği kullanıcıları tarafından kullanılabilecek, şirketimizin faaliyetlerini etkin şekilde yürütebilmek için kullanmakta olduğu otomatik veri işleme sistemlerinde kaydedilebilecek, işlenebilecek ve ilgili kişilerin aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza vermekte olduğu açık rızası dahilinde yurt dışına aktarılacaktır. Kişisel verileriniz yukarıda sayılanlar dışındaki üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa edilmeyecektir. Formu doldurup başvuruyu tamamladığınız takdirde, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okumuş olduğunuzu ve şirketimiz tarafından verilerinizin işlenme esasları hakkında Veri Koruma Mevzuatı’na uygun şekilde aydınlatıldığınızı ve yukarıda bahsedilen hususlara ilişkin açık rızanızın bulunduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.

Tasarım ve Uygulama