Tedarikçi Yönetimi

Birçok büyük ölçekli firmanın binlerce tedarikçisi bulunmaktadır. Tüm bu tedarikçiler ile ilgili bilgileri toplamak, düzenlemek, güncelliğini korumak ve paylaşmak günümüzde bir zorunluluk haline gelmiştir. Dolayısıyla, böyle bir süreci teknolojik bir platform desteği olmadan yönetmek hem firmalar için fazla işgücü harcanması hem de hata riskinin artması anlamına gelmektedir.

Yüksek teknoloji altyapısı, kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile sonuçları kanıtlanmış web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunduğumuz “tedarikçi yönetimi” modülümüz üzerinden, hiçbir kurulum maliyetine katlanmadan, tedarikçi bilgilerinizi çok daha verimli bir şekilde kolayca yönetebilir ve tedarikçi veritabanınızı kontrolünüz altına alabilirsiniz.

Tedarikçi Yönetimi Modülümüzün Sağladığı Başlıca Faydalar Nelerdir?

  • Hata riski minimize edilmiş, tam ve eksiksiz bilgiler içeren bir tedarikçi veritabanına sahip olabilirsiniz. Platformumuzun yüksek teknoloji altyapısını kullanarak daha az işgücü harcar, hata riskinizi minimize edebilir, halihazırda kurulu sisteminiz üzerinde doğru ve kesin olmayan, eksik, tutarsız ve dağınık bir şekilde bulunan tedarikçi bilgilerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  • Tedarikçi verilerinizi tek bir platform üzerinde saklayabilirsiniz. Tedarikçi Yönetimi modülümüzü kullanarak tedarikçileriniz ile ilgili saklamak istediğiniz tüm verilerinizi platformumuz üzerinde güvenli bir şekilde depolayabilir, herhangi bir yer ve zaman kısıtı olmaksızın bu verilere kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Mevcut veya potansiyel tedarikçilerinizin, tarafınızca oluşturulan tedarikçi soru anketlerine cevap vererek, kendilerini platforma kaydedebilmesini sağlayabilirsiniz. Mevcut veya potansiyel tedarikçileriniz platformumuz üzerinden; kendi iletişim bilgilerini kaydedebilir, güncelleyebilir, varsa sertifikalarını ve tanıtım dosyalarını yükleyebilir ve tarafınızca oluşturulan tedarikçi soru anketlerini de doldurup platformumuz üzerinden ilgililere kolaylıkla iletebilir.

ALICI FİRMA DEMO TALEBİ

Formu gönderdiğinizde kişisel verilerinize tam erişimimizin olacağını ve tarafımızca saklanacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Tasarım ve Uygulama