Tedarikçi Yönetimi

Birçok büyük ölçekli firmanın binlerce tedarikçisi bulunmaktadır. Tüm bu tedarikçiler ile ilgili bilgileri toplamak, düzenlemek, güncelliğini korumak ve paylaşmak günümüzde bir zorunluluk haline gelmiştir. Dolayısıyla, böyle bir süreci teknolojik bir platform desteği olmadan yönetmek hem firmalar için fazla işgücü harcanması hem de hata riskinin artması anlamına gelmektedir.

Yüksek teknoloji altyapısı, kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile sonuçları kanıtlanmış web tabanlı yazılım hizmeti (SaaS) olarak sunduğumuz “tedarikçi yönetimi” modülümüz üzerinden, hiçbir kurulum maliyetine katlanmadan, tedarikçi bilgilerinizi çok daha verimli bir şekilde kolayca yönetebilir ve tedarikçi veritabanınızı kontrolünüz altına alabilirsiniz.

Tedarikçi Yönetimi Modülümüzün Sağladığı Başlıca Faydalar Nelerdir?

  • Hata riski minimize edilmiş, tam ve eksiksiz bilgiler içeren bir tedarikçi veritabanına sahip olabilirsiniz. Platformumuzun yüksek teknoloji altyapısını kullanarak daha az işgücü harcar, hata riskinizi minimize edebilir, halihazırda kurulu sisteminiz üzerinde doğru ve kesin olmayan, eksik, tutarsız ve dağınık bir şekilde bulunan tedarikçi bilgilerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  • Tedarikçi verilerinizi tek bir platform üzerinde saklayabilirsiniz. Tedarikçi Yönetimi modülümüzü kullanarak tedarikçileriniz ile ilgili saklamak istediğiniz tüm verilerinizi platformumuz üzerinde güvenli bir şekilde depolayabilir, herhangi bir yer ve zaman kısıtı olmaksızın bu verilere kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Mevcut veya potansiyel tedarikçilerinizin, tarafınızca oluşturulan tedarikçi soru anketlerine cevap vererek, kendilerini platforma kaydedebilmesini sağlayabilirsiniz. Mevcut veya potansiyel tedarikçileriniz platformumuz üzerinden; kendi iletişim bilgilerini kaydedebilir, güncelleyebilir, varsa sertifikalarını ve tanıtım dosyalarını yükleyebilir ve tarafınızca oluşturulan tedarikçi soru anketlerini de doldurup platformumuz üzerinden ilgililere kolaylıkla iletebilir.

ALICI FİRMA DEMO TALEBİ

Sistemimize kayıt olmanız durumunda; aşağıdaki formu doldururken bize aktardığınız kişisel veriler, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’nde yer alan esaslar çerçevesinde, Veri Koruma Mevzuatında öngörülen sınırlar dahilinde, şirketimiz ve şirketimizin farklı tüzel kişiliğe sahip yerel ve global şirketleri, bağlı iştirakleri ve bir hizmet sözleşmesi vasıtasıyla hizmet satın aldığı gizlilik yükümlülüğü bulunan veri işleyen konumundaki hizmet sağlayıcıları tarafından kaydedilebilecek, hizmet verdiği kullanıcıları tarafından kullanılabilecek, şirketimizin faaliyetlerini etkin şekilde yürütebilmek için kullanmakta olduğu otomatik veri işleme sistemlerinde kaydedilebilecek, işlenebilecek ve ilgili kişilerin aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza vermekte olduğu açık rızası dahilinde yurt dışına aktarılacaktır. Kişisel verileriniz yukarıda sayılanlar dışındaki üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa edilmeyecektir. Formu doldurup başvuruyu tamamladığınız takdirde, web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okumuş olduğunuzu ve şirketimiz tarafından verilerinizin işlenme esasları hakkında Veri Koruma Mevzuatı’na uygun şekilde aydınlatıldığınızı ve yukarıda bahsedilen hususlara ilişkin açık rızanızın bulunduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.

Tasarım ve Uygulama